Villamos tervezőmérnök (Fejér megye)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk egy belga tulajdonú egyedi luxusjárműveket gyártó vállalat, mely több mint 30 éve van jelen a piacon. A cég egyéni elképzelések alapján a tervezéstől a komplett felépítményekig hozza létre azt, amit vevőik megálmodnak. Az elsődleges szempont nálunk a minőség és a precíz kivitelezés, mely folyamatosan igazolja és elősegíti az eredményeiket.

Villamos tervezőmérnök

Feladatok

  • Elektromos rendszer tervezése és optimalizálása
  • Új rendszer bevezetésének koordinálása
  • Felépítmények áramellátásának megtervezése
  • A beépítési folyamatok ellenőrzése és értékelése
  • Prototípus tesztek értékelése
  • Költségszámítás
  • Szériagyártásba való bevezetés támogatása
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal, tudásbázis transzferálása

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Autóipari elektronikai tapasztalat

Amit partnercégünk kínál

  • Részvétel sok területet érintő, különleges prémium termékek fejlesztésében
  • A tervezéstől a komplett felépítményekig látható folyamatok
  • Kihívások az egyedi luxus termékeknek köszönhetően
  • Modern gyártóközeg, izgalmas technológiák
  • Lehetőség sokoldalú és értékes tudás, tapasztalat megszerzésére

Munkavégzés helye

Fejér megye, Pest megye (megosztva)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!