Villanyszerelő (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Villanyszerelő

Feladatok

  • Az épületek, valamint a villamos és épületgépészeti rendszerek ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása
  • Az épületek elektromos rendszereivel kapcsolatban felmerülő javítási, átalakítási, kiépítési feladatainak ellátása
  • Részvétel az épületeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében
  • Állapotfigyeléssel kapcsolatos műszeres mérések elvégzése és dokumentálása

Követelmények

Elvárás:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Épületkarbantartásban szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kezdetekben 8 órás (8:00-16:30), majd folyamatos 12 órás műszakrend vállalása (3 nap munka, 3 pihenő)

Előny:

  • Villamos alállomáskezelő/ erősáramú berendezés szerelő stb. végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Teljesítmény alapú havi bónusz
  • Munkábajárás támogatása (autóval 30 Ft / km , tömegközlekedés esetén 86%)

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen