Adminisztrációs gyakornok (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő, specializált gyógyszercég, amelynek legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Adminisztrációs gyakornok

Feladatok

  • vizsgálati dokumentációk archiválása
  • nyers adatok ellenőrzése és archiválása
  • stabilitás eredmények rögzítése

Elvárások

  • betöltött 18. életév
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói /hallgatói jogviszony
  • MS Office középszintű ismerete

Munkaidő

  • heti minimum 25 óra vállalása irodai munkaidőben hétfőtől péntekig
  • legalább fél éves időtartam vállalása mellett

Amit kínálunk

  • bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • amíg nem vagy 25 éves SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1900 Ft lesz
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • hosszú távú diákmunka

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • vegyészmérnöki / gyógyszerészeti / kémia szakon folytatott tanulmányok

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen