Angol és francia nyelvű adminisztrátor (Budapest)

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk csapatába keresünk új kollégát Törzskönyvezési Asszisztens pozícióba budapesti telephelyre.

Angol és francia nyelvű adminisztrátor

Feladatok

  • Gyógyszeripari engedélyek, dokumentumok, beadványok elkészítése, adminisztrálása,
  • Kapcsolattartás az Európai Gyógyszerügynökséggel,
  • Jogszabályok figyelése, változások követése és azok implementálása a törzskönyvezési feladatokba,
  • Csomagolóanyagok ellenőrzése a tervezési fázisban (kapcsolattartás a grafikusokkal),
  • Hivatalos kísérőiratok biztosítása a grafikusoknak,
  • Dokumentációk szabályszerű kezelése, archiválása,
  • Minőségellenőrzési feladatok (gyógyszerek címkeszövegeinek ellenőrzése).

Követelmények

  • Magabiztos középfokú angol és francia nyelvtudás írásban és szóban (interjún tesztelve lesz mindkettő)
  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, 4 havi munkaidőkeretben történő foglalkoztatás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Tapasztalatszerzési lehetőség egy neves nemzetközi vállalatnál
  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest