Angol nyelvű assistance koordinátor (Budapest)

Kollégákat keresünk váltott műszakos pozícióba!

Angol nyelvű assistance koordinátort keresünk! Középfokú végzettség is elegendő!

Az S.O.S. Assistance Hungary egészségügyi és technikai segítséget nyújt a Magyarországon tartózkodó külföldieknek, illetve magyar állampolgároknak külföldön. Büszkék vagyunk a magasan kvalifikált és jól képzett kollegáinkra, akik minden problémára találnak megoldást. Lendületes, fiatalos csapatunkba angol nyelvű assistance koordinátor kollégákat keresünk váltott műszakos beosztásba, folyamatos munkarendben (2x12 óra munka, 2x24 óra szabadnap)! Amennyiben szereted az izgalmakat, a sodró lendületű munkát, szeretsz csapatban dolgozni, unatkozni viszont nem, Téged is várunk!

Angol nyelvű assistance koordinátor

Feladatok

  • Ügyfeleink bejelentéseinek fogadása és rögzítése;
  • Egészségügyi segítségnyújtás: orvoslátogatás, mentős szállítás és repatriáció szervezése
  • Technikai segítségnyújtás: személygépjárművek, buszok és tehergépjárművek javításának, vontatásának szervezése
  • Concierge szolgáltatások szervezése: taxi, hotel, bérautó ügyintézés
  • Folyamatos kommunikáció és ügyfeleink tájékoztatása
  • A szervezési, szolgáltatási feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése.
  • Utazási, technikai és egészségügyi információk beszerzése és továbbítása ügyfeleink, és partnereink részére, a hatályos rendelkezésekkel összhangban.
  • Biztosítási ügyintézéssel kapcsolatos segítségnyújtás

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, melyet szóban és írásban egyaránt használni kell a munka során
  • Ügyfélorientált, nyitott, rugalmas személyiség
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség, problémamegoldó képesség, precizitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Tartalmas, inspiráló, kihívásokkal teli munka.
  • Hosszú távú munkaviszony.
  • Megbízható vállalati háttér.
  • Barátságos légkör.
  • Fiatal, dinamikus, vidám és lelkes csapat.
  • Országos viszonylatban is kiemelkedően versenyképes, teljesítmény alapján emelkedő fizetés.

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület, Csillaghegy.

Jelentkezés a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével.

Budapest