Asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Asszisztens

Leírás

Légy része az egyik vezető gyártó cég sikertörténetének!

Partnercégünk budapesti központjában modern, dinamikus munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol lehetőséged nyílik széleskörű tapasztalatszerzésre és szakmai növekedésre. Csapatuk támogató és összetartó, és mindig a legjobbat nyújtja az ügyfelek számára.

Ha szeretsz a részletekre figyelni és a szervezésben erős vagy, akkor ez a lehetőség számodra készült!

Jelentkezz most, és erősítsd partnercégünk csapatát Asszisztens pozícióban!

Asszisztens

Feladatok

Mindehhez az alábbi feladatok ellátásával járulhatsz majd hozzá:

  • Szerződések és teljesítésigazolások adminisztrálása, hogy minden dokumentáció precízen vezetve legyen.
  • Telefonos hibabejelentések és vevőreklamációk kezelése, hogy az ügyfelek elégedettek legyenek a gyors és hatékony válaszokkal.
  • Rendszeres jelentések és kimutatások készítése, hogy a szerviz tevékenységekről átfogó és informatív információk álljanak rendelkezésre.
  • Területi vezetők és üzletkötők támogatása, hogy az üzleti folyamatok gördülékenyen működjenek.
  • Ügyeleti lista vezetése és frissítése szükség szerint, hogy biztosítva legyen a szervizelés és segítségnyújtás folyamatos rendelkezésre állása.
  • Vevőelégedettségi felmérések vezetése, hogy a szolgáltatás minősége folyamatosan mérve és javítva legyen.

Téged keresünk, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:
  • Megbízhatóan és önállóan el tudod végezni a rád bízott feladatokat, és nem félsz segítséget kérni, ha szükséged van rá.
  • Gyorsan alkalmazkodsz az új vagy váratlan helyzetekhez.
  • Proaktív és célorientált személyiség vagy.
  • Rendelkezel 1-2 éves ügyfélszolgálati és/vagy szerviz tapasztalattal.
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet (B2 szint) szóban és írásban.
  • Ügyesen kezeled a Microsoft Office alkalmazásokat (Excel, Word).
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel.

Előnyt jelent: ha van tapasztalatod vállalatirányítási rendszerek, különösen a SAP használatában.

Amit kínálunk

  • Biztosítjuk számodra a stabil és kihívásokkal teli teljes munkaidős foglalkoztatást, hogy magas szinten koncentrálhass a feladatokra.
  • Nagyra értékeljük a tehetséget és a kemény munkát, ezért versenyképes fizetést és éves bónuszt kínálunk, amely elismeri az elért eredményeidet.
  • Fontos számunkra, hogy gondoskodjunk rólad, ezért lehetőséget biztosítunk cafeteria juttatások igénybevételére, Medicover egészségügyi csomagunkra, amely segít megőrizni egészséged és jól-léted.
  • Elkötelezettek vagyunk a munkavállalók fejlődése és előrelépése iránt. Biztosítjuk számodra a hosszú távú karrierépítési lehetőségeket, hogy folyamatosan fejleszthesd szakmai tudásodat és elérhesd céljaidat.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest