Beszállítói fejlesztési mérnök (Szigetszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Nemzetközi hátterű partnerünk termékei közé tartoznak bankautomaták, önkiszolgáló pénztárgépek és check-in terminálok, és egyéb értékesítési eszközök, illetve az ezekhez kapcsolódó szoftverek, melyek számos szektorban, például a pénzügyi szférában, a kereskedelemben, a vendéglátóiparban, az utaztatásban, az egészségügyben és sok más területen jelen vannak a világban.

Beszállítói fejlesztési mérnök

Feladatok

  • Gyökér ok elemzések felülvizsgálata és a gyártás folytonosságának biztosítása
  • Beszállítói minőségbiztosítási rendszerek auditálása
  • Új beszállítók jóváhagyása
  • Gyártósori próbák támogatása és azok kiértékelése
  • Vevői nem megfelelőségek elemzései és javító intézkedések koordinációja, amennyiben beszállítói hibára visszavezethető
  • Beszállítói fejlesztési terv meghatározása 6S és Lean filozófia figyelembe vételével a teljesítmény értékelések alapján (PPM, ismételt előfordulás, reklamáció kezelés hatékonyság, hiba súlyossága)

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kitűnő számítógépes ismeret (MS Office: Excel, Word, Outlook, Powerpoint, stb.)
  • Lean és Six Sigma tapasztalat
  • Kitűnő kapcsolatteremtő, illetve szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Külföldre való utazási lehetőség
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán