Cikktörzsadat kezelő, adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nagyvállalati gyógyszeripari partnerünkhöz keresünk adminisztrátori, cikktörzsadat kezelői munkatársat.

Cikktörzsadat kezelő, adminisztrátor

Feladatok

- A vállalati folyamatok cikkszám alapú működtetéséhez az
SAP cikktörzs, továbbá a szerializációhoz szükséges
termék, partner adatok karbantartása
- A felmerült adathibák korrigálása, illetve jelzése az adatfelelős
felé korrekció céljából
- A cikkszám adatok konzisztenciájának ellenőrzése

Követelmények

- Legalább középfokú végzettség, felsőfokú képzettség előnyt jelent
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Angol nyelvtudás magabiztos használata (legfőképp írásban)
- SAP rendszer ismerete előny

Amit kínálunk

- Stabil vállalati háttér, nagyvállalati környezet
- Kiemelkedő cafeteria csomag
- Vállalati üdülők
- Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- Sportolási lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest