CNC gépbeállító, technikus (Jászfényszaru)

CNC gépbeállító, technikus

Leírás

Jász-Nagykun Szolnok megyében lévő, dinamikusan fejlődő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk CNC gépbeállító, technikus kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Gyártási tervek végrehajtása
  • Automata és félautomata gépek üzemeltetése
  • Megadott paraméterek alapján gépbeállítás végrehajtása
  • Szerszámozás előkészítése a termelési terv alapján
  • Felmerülő hibák jelentése
  • Átállások végrehajtása és dokumentálása
  • Folyamatfejlesztési projektekben való részvétel
  • Gépkarbantartásokban való részvétel

Elvárások
  • Szakirányú, középfokú műszaki végzettség (CNC területen)
  • Alap robotprogramozási ismeretek
  • Alap angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Megmunkálásban szerzett tapasztalat (előnyt jelent: fogaskerék és tengelymegmunkálásban szerzett tapasztalat)

Amit kínálunk
  • Változatos feladatok
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Jászfényszaru