CNC szerszámkarbantartó (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

CNC szerszámkarbantartó

Feladatok

  • A CNC gépek, termék és megmunkáló szerszám befogó készülékek javítása, karbantartása
  • Hidromechanikus, mechanikus, hidraulikus CNC befogó készülékek karbantartása
  • Az új befogó készülékek gyártásba történő beüzemelésében való részvétel
  • Megelőző karbantartás, hibakeresés, elemzés a befogó készülékekben;
  • Karbantartó szoftverben dokumentáció vezetése;
  • Alkatrész készlet kezelése, javaslat eszközök beszerzésére.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Releváns tapasztalat (fémipari szerszám karbantartás)
  • Átfogó műszaki rajz ismeret
  • CNC befogó készülékek alapos ismerete
  • 1-3 szak vállalása

Amit kínálunk

  • High tech környezet, jó minőségű gépek
  • Havi bér felett teljesítmény bónusz és Cafeteria
  • Kedvezményes étkezési és sportolási lehetőségek
  • Benzin vagy bérlet támogatás

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr