Cybersecurity analyst (Budapest)

A partnerünk dinamikusan fejlődő IT vállalat, amely kifejezetten magas színvonalú informatikai megoldásokra és szolgáltatásokra specializálódott. A cég innovatív technológiákra építve nyújt átfogó IT szolgáltatásokat, kezdve az infrastruktúra üzemeltetésétől az IT biztonságig, valamint a legújabb felhő- és virtualizációs megoldásokig. A cég különösen elismert a magas szintű IT biztonsági megoldásaival, tűzfal- és végpontvédelmi rendszereivel, valamint a legmodernebb sérülékenység-vizsgálati eszközök bevezetésében.

Cybersecurity analyst

Feladatok

  • Ügyfeleinknél információbiztonsági helyzetfelmérés, IT audit, megfelelőségvizsgálat lefolytatása és
    dokumentálása különböző információbiztonsági követelményrendszerek szerint (pl. ISO27000-es szabványcsalád, MNB ajánlások, Ibtv. stb.), javító intézkedések megfogalmazása a feltárt problémákra;
  • Módszertanok kidolgozása az új elvárások alapján;
  • IT üzemeltetési és fejlesztési folyamatok felmérése, értékelése; (előre megadott szempontrendszer szerint)
  • Üzleti hatáselemzés, üzletmenet-folytonossági tervek készítése;
  • Információbiztonsági kockázatelemzés végrehajtása;
  • Információbiztonsági szabályzatok, eljárásrendek készítése (legfontosabbak: Információ Biztonsági Szabályzat, Információ Biztonsági Stratégia, illetve Politika, Incidenskezelési Szabályzat, Információbiztonsági Felhasználói Szabályzat);
  • Ügyfeleinknél Információbiztonsági felelős (CISO/EIR felelős/IBF) szerepének betöltése, az ügyfél IT biztonsági feladatainak/problémáinak képviselése, megoldás nyújtása.

Követelmények

  • Governance jellegű, IT biztonsági tanácsadói feladatokban szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • ISACA, CISA, CISM vagy ISC2 (CISSP) által kiállított tanúsítvány;
  • Biztonságreleváns szabványok, ajánlások, magyarországi jogszabályi követelmények ismerete és aktív, folyamatos használata az elmúlt 5 év során (pl. MNB ajánlások, ISO 27000-es szabványcsalád, NIST,
    Ibtv, GDPR, DORA, NIS2);
  • Magabiztos angol nyelvtudás; aktív középszint
  • Kitartó, önálló munkavégzés;
  • Problémaorientált gondolkodás;
  • Precizitás, megbízhatóság;
  • Tanácsadói attitűd, ügyfélközpontúság.
    Előnyök:
  • Bármely GRC rendszer felhasználói szintű ismerete;
  • Előadói készségek megléte;
  • IT Security termékek ismerete (IDS, IPS, tűzfal, víruskereső, tartalomszűrő, WAF, IDM stb.);
  • IT üzemeltetési tapasztalat;
  • ,,B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Munkaeszközök, mobiltelefon
  • Szakmai képzések támogatása;
  • Parkolóhely igényelhető;
  • Stabil vállalati háttér, családias légkör;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződéssel;
  • Modern, könnyen megközelíthető iroda;
  • Egészségtámogatási program, házon belüli sportolási és gyógymasszázs lehetőség
  • Medicover- egészségbiztosítási program
  • Heti 1 óra, kiscsoportos angol nyelvtanfolyam lehetősége
Budapest