Data Engineer- B74DE (Budapest)

Data Engineer

Norvég tulajdonú innovatív cégcsoport magyarországi, kategóriájában piacvezető, csapatába keresünk Data Engineer pozícióba munkatársat:

Pozíció azonosító: B74DE

Feladatok

  • Az adatbázisaink (Postgres, MySQL, Mongo, Redis, Memcache, Kafka) optimalizálása.
  • Adatgyűjtő és elemző eszközök integrációja. (Tealium, Google Analytics, Xiti, …).
  • Lehetőséged lesz részt venni mérési pontok és mért adatok meghatározásában.
  • Hazai és külföldi fejlesztői projektekben is kipróbálhatod magad.
  • Microservice alapú modulok fejlesztését is fogod végezni dockerizált környezetben.

Elvárások

  • Érezd otthon magad PHP / Go programozásban.
  • Postgres, MySQL adatbázis és PL/SQL nyelv tapasztalat.
  • Tudd, mi az a Data Modeling, Data Cleaning.
  • Írj és beszélj aktívan angolul.

Előnyök

  • Van felsőfokú szakirányú végzettséged.
  • Van némi tapasztalatod automatikus tesztek készítésében.
  • Rendelkezel Unix parancsok, GIT, VIM ismerettel.
  • Tudod, mi az a dockerizált környezet.
  • Nem csak a Big Data és a Machine Learning érdekel.

Munkavégzés helye

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest