Digitális nyomdai operátor (Budapest)

Az M.N.A. Group Kft. (CopyClub)

Digitális nyomdai operátor

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • grafikai anyagok nyomtatása íves és széles formátumú digitális gépeken
  • kötészeti utómunkálatok elvégzése (biegelés, fóliázás, irkatűzés, laminálás, vágás, lyukasztás, hajtogatás, csomagolás)
  • időközönként ügyfelekkel való kapcsolattartás (egyeztetés, pontosítás céljából)
  • adminisztratív feladatok ellátása (leltár, munkalap vezetése)
  • alkalmanként az elkészült munkák autóval történő kiszállítása
  • nyomdai állományok ellenőrzése, javítása, gyártása
  • egyszerűbb grafikai szerkesztések, nyomdai állományok ívre történő kilövése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • alkalmanként rugalmas munkaidő, elkötelezettség
  • terhelhetőség, tanulékonyság
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word és Excel)

Előnyök

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (pl. copyshop)
  • Adobe programok ismerete – InDesign, Photoshop, Illustrator

Amit kínálunk

  • fiatalos, dinamikus csapat
  • folyamatos szakmai fejlődés

Teljes munkaidőben végezhető munka.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével.

Budapest