Dokumentumkezelő munkatárs (2019.12.31-ig tartó határozott idővel) (Budapest)

Multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat dokumentumkezelő pozícióban, 2019.december végéig tartó határozott idejű lehetőséggel, teljes munkaidőben.

Dokumentumkezelő munkatárs (2019.12.31.-ig tartó határozott idővel)

Feladatok

  • Napi szintű adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • Ügyfél adatok kezelése (frissítése, törlése);
  • Dokumentumok rendszerezése az adott szabályozásnak megfelelően;
  • Telefonos és emailes kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel;
  • Egyéb irodai ad hoc feladatok ellátása.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • 2019 december végéig tartó határozott idő vállalása;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Önálló és precíz munkavégzés.

Munkavégzés helye

Budapest IX. kerület

Referenciaszám: RA-11098

Budapest