Elektromos karbantartó (Budapest)

Partnerünkhöz,a Knorr-Bremse Magyarországhoz keresünk elektromos karbantartó pozícióba kollégákat.

A Knorr-Bremse globális háttérrel rendelkező cég, magyaroszági telephelyén a vasúti jármű rendszerek fék- és fedélzeti rendszereinek gyártásával foglalkozik.

Elektromos karbantartó

Feladatok

Feladatok:

-Technológiai folyamatot kiszolgáló eszközök üzemeltetése

-Előírt műszaki feladatok végrehajtása, új berendezések szerelése, üzembe helyezése

-Termelés biztonságának biztosítása

-Szakterületének megfelelő alkatrészek rendelésének kezdeményezése

-Munkahelyi 5S fenntartása.

Követelmények

Elvárások:

-Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus vagy karbantartó)

-Szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben

-Tesztpadok és célgépek elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzainak olvasása

-3 műszak vállalása

Amit kínálunk

-Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások

-Teljesítményprémium, jelenléti prémium

-Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

-Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest