Építész irodavezető (Debrecen)

Építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó cég keres teljes munkaidős irodavezető kollégát.

A Társ-95 Kft. dinamikusan fejlődő, építőipari generálkivitelezésben tevékenykedő, magyar tulajdonú cég.

A Társ-95 Kft. dinamikusan fejlődő, építőipari generálkivitelezésben tevékenykedő, magyar tulajdonú cég, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Csatlakozz hozzánk

Építész irodavezető

pozícióba

Feladatok:

  • Ajánlatok elkészítésében való részvétel
  • Tervdokumentációk feldolgozása, ellenőrzése
  • Költségvetések ellenőrzése
  • Ütemtervek készítése
  • Mennyiségi számítás
  • Árajánlatok kérése és feldolgozása, ártükrök készítése
  • Szerződések előkészítése
  • Projektvezetők, építésvezetők munkájának támogatása
  • Anyagrendelések bonyolítása
  • Átadási dokumentációk összeállítása
  • Ügyvezetői munka elősegítése
  • Műszaki előkészítők munkájának koordinálása, napi feladatok kiadása, ellenőrzése
  • Projektvezetők és építésvezetők munkájának elősegítése, szoros kapcsolattartás
  • Ártükrök készítése ellenőrzése, ügyvezetői döntés előkészítése
  • Alvállalkozói Szerződések nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább építész technikusi végzettség vagy folyamatban lévő építész-, építő-, gépészmérnöki tanulmányok
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Szükséges informatikai ismeretek ( MS Office, AutoCAD)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Minőségi munka iránti elköteleződés
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Idegen nyelv ismerete (angol, német)
  • Más tervezőprogramok ismerete ( Pl. TERC)
  • Generál kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Azonnali munkakezdés
  • Változatos feladatok
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Céges ebéd
  • Munkába járás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4030 Debrecen, Diószegi u. 32-34.

fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

Kizárólag a megadott e-mail címen fogadjuk a jelentkezéseket.

Debrecen