Építőmérnök (létesítményüzemeltetés) (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Építőmérnök (létesítményüzemeltetés)

Feladatok

  • Komplex létesítmények műszaki rendszereinek, berendezéseinket megfelelően történő üzemeltetése (magas-/mély-/közműépítés/tűzvédelem)
  • Külsős szolgáltatók/cégek koordinálása és értékelése, szakmai segítségnyújtás
  • Építészeti megoldásokban a csapat támogatása
  • Külső utak műszaki állapotfelmérése
  • Föld alatti közművek üzemeltetésének figyelemmel kísérése, felügyelete
  • Új épület átadásában való aktív közreműködés, szakmai felügyelete
  • Megoldások kidolgozása létesítmények műszaki (magas-/mély-/közműépítés/tűzvédelem) rendszereinek és berendezéseinek esetében
  • Komplex, gyáregységeket átfogó projektek vezetése
  • Új építési, átalakítási projektek keretében a létesítmények/rendszerek átvétele, normál üzembe helyezése
  • Új módszerek, eljárások, folyamatok, standardok, üzemeltetési utasítások és karbantartási tervek fejlesztése és bevezetése
  • Összetett projektfeladatok irányítása, ellenőrzése és átvétele
  • Szolgáltatási leírások és kiírások előállítása, ajánlatok kérése és értékelése összetett kivitelezési munkálatokhoz
  • Kapcsolattartás németországi szakmai csoportokkal

Követelmények

  • Befejezett felsőfokú műszaki - építőmérnök tanulmányok
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves releváns tapasztalat komplex létesítmények műszaki (magas-/mély-/közműépítés/tűzvédelem) rendszereinek, valamint berendezéseinek üzemeltetésében, illetve projektek vezetésében és/vagy külsős cégek irányításában
  • Utazási hajlandóság, külföldi kiküldetés vállalása (évente 1-2 alkalommal)
  • Konfliktuskezelés
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Önállóság, pontos, strukturált és felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság, stratégiai gondolkozás és cselekvés

Előny:

  • Távvezetéki rendszereken (pl. víz, gáz, sűrítettlevegő) szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Multinacionális vagy nagy vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és komplex juttatási csomag
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés, összetartó és segítőkész csapat
  • Home office lehetőség
  • Lendületes, stabil nemzetközi környezet
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • A német és/vagy az angol nyelv mindennapos használatának és fejlesztésének lehetősége

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét