Épületasztalos - karbantartó (Budapest)

HM EI Zrt. (Székhelye: Budapest) munkatársat keres

épületasztalos - karbantartó

munkakörbe határozatlan időre, napi 8 órában

Feladatok

  • bútorok, nyílászárók karbantartása, javítások elvégzése
  • faalapanyag válogatása, előkészítése, beépítése
  • falborítások karbantartása
  • fém és alumínium nyílászárók javítása
  • zárcsere

Elvárások

  • épület és/vagy bútorasztalos szakmunkás végzettség
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • szerkezet - lakatos végzettség

Amit kínálunk

  • biztos munkahelyi háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos munkakörülmények
  • béren kívüli juttatás
  • mobiltelefon
  • folyamatos képzés
  • jogosultság a MH által fenntartott egészségügyi létesítmények igénybe vételére
  • jogosultság a MH által fenntartott kulturális és rekreációs központok igénybe vételére

Munkavégzés helye

Budapest, Honvéd Kulturális Központ, Stefánia

Önéletrajzát várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest