Értékesítési támogató - Telefonos adatrögzítő (Otthoni munkavégzéssel) (Budapest)

Budapest

Magyar tulajdonú, budapesti székhelyű gazdasági szakkiadó megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ - TELEFONOS ADATRÖGZÍTŐ (Otthoni munkavégzéssel)

Elvárások:

  • Jó kommunikáció, érdeklődő, nyitott személyiség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, személyes motiváció, fejlődőképesség megfelelő háttér mellett,, igény arra, hogy a gazdaság különböző területeit megismerve szaktanácsadóvá váljon leendő munkatársunk, közéleti tájékozottság

Előnyt jelent:

  • Telefonos kapcsolatfelvételben vagy kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A szakkiadó díjmentes szolgáltatásainak telefonon keresztül történő felajánlása adott címlista alapján,
  • Szolgáltatások rövid bemutatása, adategyeztetés és egy későbbi visszahívás elfogadásának ösztönzése,
  • Leendő ügyfelek igényeinek felmérése, megfelelő tájékoztatása,

, Megbízóról:,

2005-ben alakult. Átfogó ismerettel és több éves tapasztalattal rendelkezünk a hazai és a nemzetközi szakkönyvkiadásban, oktatásban és gazdasági tanácsadásban. 300 szakértő és 100 főmunkatárs szolgálja ki több mint 30.000 ügyfelünket, biztosítva a szilárd szakmai tudásbázist., Több mint 20 folyamatosan frissülő szakkönyv, több mint 30 havi rendszerességgel megjelenő szakfolyóirat, 15 féle online tudástár; online adminisztrációs és dokumentumkezelő rendszerek, Több mint 100 képzés, továbbképzés évente, több mint 12 ezer résztvevő, Több mint 20 országos szakmai konferencia évente, több mint 15 ezer látogató., Hiszünk a közvetlen kapcsolat erejében, az azonnal feltehető kérdések és válaszok jelentőségében, a beszélgetés hasznosságában. Ezért döntöttünk a telefonos kapcsolattartás mellett. Kiadványainkat és szolgáltatásainkat telefonos értékesítőink közvetítik call centereinkből.

Amit kínálunk:

  • Alapfizetés + negyedéves prémium, kiváló munkakörülmények, stabil háttér, piacvezető szolgáltatás, megbecsülés, hosszú távú együttműködés, rendszeres szakmai továbbképzés, változatos, sokrétű feladat, célunk, hogy leendő munkatársunk később értékesítési területen is lehetőséget kapjon egy magasabb, teljesítményarányos bérezéssel, 6 vagy 8 órás munkaidő

Budapest