Értékesítő, építőmérnöki terület (Budapest)

A VARINEX Zrt. CAD üzletága keres építőmérnöki területre értékesítő munkatársat.

A hirdetés már lejárt!

A VARINEX Zrt. CAD üzletága mérnöki CAD rendszerekre és tervezői szolgáltatásokra specializálódott vállalkozás. Építőmérnöki területen célunk a BIM alapú, újgenerációs infrastruktúra tervezési megoldások terjesztése, Autodesk AEC és CGS CAD szoftverek terjesztése, oktatása, bevezetése, technikai támogatása valamint tervadatkezelő-rendszerek bevezetése és üzletfejlesztés.

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keressük új munkatársunkat építőmérnöki területre értékesítő munkakörbe.

Feladatok

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel és kiemelt partnereinkkel.
  • Új vállalati partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése.
  • Mérnökökkel és cégvezetőkkel való tárgyalás.
  • Mérnöki megoldásokhoz kapcsolódó értékesítői-bemutatók megtartása.
  • Marketing kampányokban való aktív részvétel.

Elvárások

  • Minimum 3 éves szakmai, építőmérnöki vagy építőmérnöki értékesítői területen szerzett tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs- ,tárgyalási- és problémamegoldó készség.
  • Ügyfélközpontúság, terméktámogatás, eredményközpontúság.
  • Magabiztos kommunikáció angol és magyar nyelven egyaránt.
  • B-kategóriás vezetői engedély.
  • Stratégiai gondolkodás.
  • Eredményorientált gondolkodásmód, energikus, pozitív, proaktív szemlélet.

Előny

  • Építőmérnöki (út-, vasúttervezés) szakterület és piac általános ismerete.
  • BIM / Building Information Modeling filozófia ismerete.
  • Autodesk AEC és CGS szoftverismeret.
  • Mérnöki szaktudás, tapasztalat építész/építőmérnöki területen.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, éves teljesítmény bónusz.
  • Kapcsolatépítés több száz magyar gyártó céggel és mérnökirodával.
  • Szakmai mentorálás, folyamatos képzések, amelyek biztosítják a naprakész szakmai tudást (CGS és Autodesk).
  • Egymás segítő csapatunk gondoskodik a kiváló munkahelyi légkörről
  • Fizetésen felüli egyéb juttatások.
  • Éves orvosi vizsgálat.
  • A munkavégzéshez gépkocsit, laptopot és mobiltelefont biztosítunk.

Kérjük jelentkezése során tüntesse fel bérigényét. A pozícióval kapcsolatos kérdéseit illetve a  jelentkezéshez a szakmai Önéletrajzát, motivációs levél kíséretében kérjük küldje el a megadott email címre.

Budapest