Executive Assistant (Budapest)

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait: https://bit.ly/2UAc8Kv

  • Hosszútávú munkalehetőséget keres?
  • Fontos, hogy napi szinten használhassa idegen nyelvtudását?
  • Komplex, adminisztratív-kommunikatív és szerveztési feladatokat is magában foglaló munkakört szeretne ellátni?
  • Fontos számára vezetőjének teljeskörű támogatása?

Amennyiben a fentiek igazak Önre, jelentkezzen pozíciónkra angol nyelvű önéletrajzával.

Executive Assistant

Feladatok

  • Naptárkezelés, meetingek szervezése
  • Bejövő üzenetek, telefonok kezelése
  • A vezető teljeskörű támogatása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Beszerzési feladatok
  • Szerződések, aláírandó dokumentumok kezelése
  • Riportok, statisztikák és prezentációk készítése mind angolul mind pedig magyarul

Követelmények

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes imeretekek (Word, Excel, PPT)
  • Kiváló szervezői és kommunikációs készség
  • Professzionális megjelenés

Amit kínálunk

  • Kompetitív juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Napi szintű idegennyelv használat
  • Komplex feladatkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest