Front-end fejlesztő (mesterséges intelligencia területen)-B67FF (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég. Fő tevékenységük egyedi igények alapján fejlesztett pénzügyi szoftverek szállítása- elsősorban hitelminősítés és kockázatelemzés területén.

Pozíció azonosító: B67FF

Front-end fejlesztő (mesterséges intelligencia területen)-B67FF

Feladatok

  • Weboldalak fejlesztése AngularJS alapon
  • CSS / SASS fejlesztés
  • Integráció RestAPI-val
  • Website optimalizálás

Elvárások

  • Minimum 1-2 év releváns fejlesztési tapasztalat front-end területen
  • Javascript-ben, Typescript-ben való programozás
  • NodeJS, Git ismeret
  • Magasfokú matematikai érdeklődés és analitikus gondolkodás
  • Csapatban való együttműködés

Előnyök

  • Hasonló projekten szerzett tapasztalat
  • Java programozási nyelv ismerete
  • Site build tapasztalat
  • Szemantikus web technológiák ismerete (RDF, OWL)
  • NoSQL adatbázisok ismerete
  • Mesterséges intelligencia alapú gépi tanulásban való jártasság

Amit kínálunk

  • Izgalmas, szakértői körben is elismert nívós, innovatív projektek
  • Elhivatott szakmai közösség
  • Stabil hátterű cég
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Családias, kellemes légkör

Munkavégzés helye

Budapest – II. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest