Gépbeállító- karbantartó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Budapest X.kerületében található, nemzetközi hátterű partnercégünk részére keresünk szakképzett munkatársat.

TE VAGY AZ AKIT KERESÜNK! Jelentkezz gépbeállítónak, ha szeretnél egy olyan munkahelyet ahol megbecsülik és kompenzálják erőfeszítéseidet.

Gépbeállító- karbantartó

Feladatok

  • A gyártás során felmerülő hibák azonnali elhárítása és dokumentálása
  • Gyártósori gépek karbantartása, a termelés folyamatosságának biztosítása
  • PLC vezérlésű gépek beállítása, lehetséges hibák keresése és javítása
  • Az új gyártóberendezések üzembe helyezése
  • Az új belépő és az áthelyezett operátorok oktatása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettséged van elektronikai vagy mechatronikai területen
  • Elektromos és mechanikus karbantartásban szereztél tapasztalatot
  • Automatizálási területen is helyt tudsz állni
  • Rendelkezel felhasználói szintű MS Ofiice ismeretekkel
  • Tudod vállalni a 4 műszakot, és az éjszakázás sem jelent gondot a számodra

Előnyök

  • Erős PLC ismeretek

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, izgalmas munka
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérű, multinacionális cégnél
  • Heti 4 nap munka melyet a négy műszakos,12 órás munkarend tesz lehetővé
  • Rengeteg fejlődési és előrelépés lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, támogató csapat, kedves kollégák
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Kiemelkedő bérezés (akár nettó 300.000 Ft-ot is hazavihetsz)
  • Bruttó 24.400 Ft cafeteria

Munkavégzés helye

X. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest