Gépkezelő (Budapest)

Legnagyobb osztrák gyümölcslégyártó partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Feladatok

  • A töltősorhoz kapcsolódó kiszolgáló egységek (palackfújó, csomagoló, raklapozó gép) kezelése, kisebb hibák elhárítása,
  • Szükség szerint kézi csomagolás, raklapozás
  • Csomagolás minőségi ellenőrzése
  • Termeléshez szükséges segédanyagok előkészítése
  • Napi, heti karbantartási, ellenőrzési, és tisztítási feladatok ellátása
  • Minőségi és higiéniai követelmények betartása
  • Termelési dokumentáció vezetése

Elvárások

  • Szakmunkás vagy középfokú iskolai végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása (H-P-ig 6-14, 14-22, 22-6h)
  • Problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság

Előnyök

  • Hasonló termelési területen szerzett, gépkezelői/karbantartói tapasztalat
  • Élelmiszeripari végzettség/tapasztalat
  • Könnyűgépkezelői OKJ-s végzettség, targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű targonca)
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer (pl. SAP), vagy készletkezelő program ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés + Cafeteria
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye

  • Budapest, XVII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével - a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest