Hatósági felügyelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az Országos Atomenergia Hivatal munkatársat keres az ionizáló sugárzások elleni védekezéssel (sugárvédelem) kapcsolatos

Hatósági felügyelői

munkakörbe.

Feladatok

  • A radioaktív anyagok alkalmazásának, illetve a radioaktív anyagot nem tartalmazó ionizáló sugárzást létrehozó berendezések sugárvédelmi felügyelete, a jogszabályok által meghatározott hatósági tevékenység.

Elvárások

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség,
  • az 1996. évi CXVI. törvény szerinti közbiztonsági engedély megszerzéséhez szükséges feltételek teljesítése,
  • felsőfokú iskolai végzettség,
  • átfogó szintű sugárvédelmi ismeretek
  • radioaktív anyagokkal kapcsolatos ismeretek,
  • angol nyelvtudás (legalább középfokú), angol nyelvű anyagok feldolgozása és készítése,
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete,
  • B-kategóriás gépjárművezetői engedély,
  • nyitottság az új feladatokra, önálló tanulási készség, pontosság és alaposság,
  • rugalmasság, munkaidőn kívüli munkavégzési képesség,
  • belföldi és külföldi utazásokkal szembeni nyitottság,
  • együttműködési készség, nyitottság csapatmunkára.

Előnyök

  • sugárvédelmi szakmai gyakorlat, tudományos publikációk
  • az atomenergia alkalmazásával kapcsolatosan szerzett szakmai tapasztalat,
  • IBM Notes/Domino ismeretek.

Amit kínálunk

  • a jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény; az atomenergiáról szóló 1996. évi CXVI. törvény 6/A-B §-a, továbbá a közszolgálati tisztviselők részére adható juttatásokról és egyes illetménypótlékokról szóló 249/2012. (VIII.31.)Kormányrendelet, az Országos Atomenergia Hivatal Egységes Közszolgálati Szabályzatának, valamint az Országos Atomenergia Hivatal béren kívüli juttatásokról és jutalmazásról szóló Szabályzatának rendelkezései az irányadók,
  • biztos, kiszámítható megélhetést nyújtó, köztiszteletet jelentő kormánytisztviselői jogállás,
  • perspektivikus, fejlődést, nemzetközi kapcsolatokat kínáló munkakör,
  • fiatalos, dinamikus munkaközösség,
  • általános mérnöki és természettudományos végzettségre alapuló intenzív szakmai betanítás, majd folyamatos továbbképzés.

Egyéb információk

  • a jelentkező által csatolandó iratok: végzettséget igazoló oklevél másolata, szakmai önéletrajz, motivációs levél,
  • a munkakörrel kapcsolatos információadásra feljogosított személy neve, telefonszáma: Dr. Vincze Árpád főosztályvezető, 06-1-436-4890
  • a munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ a www.oah.hu címen érhető el.
  • Az Országos Atomenergia Hivatal az egyenlő bánásmód mellett elkötelezett munkáltató. Kérésre a megváltozott munkaképességű jelentkezők részére az állásinterjú feltételeit kialakítjuk.

Munkavégzés helye

1036 Budapest, Fényes Adolf u. 4.

Jelentkezési határidő: 2017. november 20.

A jelentkezési dokumentumokat az Országos Atomenergia Hivatalnak címezve, elektronikus formában a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva  kérjük benyújtani.
A tárgyban kérjük megjelölni a munkakör megnevezését: „sugárvédelmi hatósági felügyelő”

Budapest