Host/Hostess (Magyarország)

Host/Hostess

Keressük lendületes munkatársainkat, akik nem riadnak meg a személyes kommunikációtól, szívesen dolgoznak csapatban és proaktívan állnak feladataikhoz. Életkorhoz nem kötött, akár iskola vagy kisgyermek mellett is rugalmasan végezhető, hosszútávú lehetőség. Ha magadra ismersz az alábbi leírásban, akkor jelentkezz csapatunkba.

Helyszín: Országos

Feladataid lennének:

  • Vásárlók megszólítása
  • PÉNZÜGYI TERMÉKEK ajánlása, ismertetése
  • Értékesítő kolléga munkájának segítése
  • Eladásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Téged keresünk, ha:

  • Kipróbálnád magad egy új élet helyzetben
  • Nem riadsz meg a kihívásoktól
  • Talpraesett, közvetlen és mosolygós vagy

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • proaktív szemlélet
  • Ha van felsőfokú végzettség, de nem feltétel
  • Ha van érettségid, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Fizetés: órabér + jutalék
  • Folyamatos, hosszú távú együttműködés, szakmai fejlődés
  • Karrier lehetőség
  • Rugalmas munkaidő beosztás 6 órában
  • Állás típusa: Részmunkaidő