Indirekt beszerző (Junior) (Szigetszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Folyamatosan fejlődő, 90 fős cégünk a Quadrant CMS Hungary Kft. 2003 óta működik Magyarországon. Fő profilunk: autóipari komponensek műanyag fröccsöntése. Szigetszentmiklósra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Indirekt beszerző (junior)

Feladatok

  • A telephely műszaki-, karbantartási-, segéd- és egyéb nem termelési anyagainak beszerzése a
    felmerülő igények alapján,
  • Beszerzéssel kapcsolatos teljes körű adminisztráció, kapcsolattartás, rendelések nyomonkövetése,
  • Beszerzési rendszer kezelése, karbantartása (vevő, cikkszám, árlista létrehozása és frissítése, stb.)
  • Részvétel az MRO / NPR (nem termelési anyagok) folyamatainak kialakításában és üzemeltetésében,
  • Megtakarítási lehetőségek feltérképezése és kitűzött célok elérése,
  • Beszállítók felkutatása, ajánlatok bekérése,
  • Elemzések, riportok készítése

Elvárások

  • Kiváló tárgyaló- és kommunikációs készség,
  • Precíz munkavégzés,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Műszaki beállítottság, műszaki ismeret.

Előnyök

  • Beszerzői tapasztalat,
  • Indirekt beszerzésben szerzett tapasztalat,
  • Gazdasági végzettség.

Munkavégzés helye

2310 Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park

Önéletrajzokat várjuk a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Szigetszentmiklós