Irodai asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország egyik legnagyobb, dinamikusan fejlődő mérnöki civil szervezete,

a Közlekedéstudományi Egyesület, budapesti irodájába

Irodai asszisztenst

keres.

Feladatok

  • Az ügyvezető munkájának adminisztratív támogatása
  • A rendezvényszervezők munkájának támogatása: rendezvények számlázása, jelentkezések regisztrálása, konferenciák helyszíni lebonyolításának támogatása
  • Telefonok, központi levelek, e‐mailek kezelése, továbbítása, időpont egyeztetés, honlap tartalom kezelése
  • Szaklap előfizetői megrendelések kezelése, számlázása
  • Iktatás
  • Jegyzőkönyvek, beszámolók készítése
  • Irodai kellékek beszerzése

Elvárások

  • Feladatközpontú személyiség, hatékony munkavégzés
  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Gyakorlat Word, Excel, Power Point kezelésében: formázás, körlevél, képletezés, egyszerűbb függvények, hivatkozások, stb. Gyors gépírás, helyesírás. /A személyes találkozón a gyakorlatban is ellenőrizzük./
  • B kategóriás gépkocsivezetői engedély
  • Legalább 2 év irodai munkában szerzett gyakorlat

Előnyök

  • Középfokú vagy magasabb szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Tízujjas gépelési tudás
  • Honlap tartalomkezelésben való jártasság
  • Műszaki érdeklődés és szemlélet
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk

  • 100%‐ban bejelentett 8 órás munkakör
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Egyéb juttatások ﴾célprémium, cafetéria, bérlet﴿
  • Fiatalos, lendületes csapat, nagyon jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Budapest, VI. kerület Teréz krt. 38.

Munkakezdés időpontja:

2020. március 2.

További információk

További információk: az Egyesüket honlapján találhatók: www.ktenet.hu

Pályázat módja

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét és bérigényét szíveskedjen elküldeni a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással! A levél tárgya: „Pályázat irodai asszisztens munkakörre. Az esélyes pályázóktól második körben a bizonyítványok másolatát is kérni fogjuk. A hiányos pályázatokat elutasítjuk. Minden jelentkezőnek írásos visszajelzést küldünk.

Pályázati határidő

2020. február 5. 12:00.

Budapest