Irodai asszisztens-B81IA (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk egy magyar tulajdonú cégcsoport, amely többéves tapasztalattal rendelkezik: tervezői, rendszerintegrátori, hálózatfejlesztési, szoftver- és tartalomfejlesztési, valamint IT security területeken. Magas színvonalú üzletviteli és információ-technológiai szaktanácsadást, valamint IT hálózat tervezés- és kivitelezési, rendszerintegrációs, információbiztonsági, felhasználói és üzemeltetői szolgáltatást nyújt ügyfelei számára.

Pozíció azonosító: B81IA

Irodai asszisztens-B81IA

Feladatok

  • Magas szintű adminisztratív támogatás biztosítása
  • Postai és futárszolgálatok kezelése belföldi és nemzetközi postai küldeményekhez,
  • Eseti adminisztrációs feladatok ellátása az érintett kormányzati/önkormányzati szervek, hatóságok felé,
  • Számlák kezelése és kiadása, a külső megbízások szerződéseinek és számláinak regisztrálása,
  • A különböző projektek adminisztrációjának előkészítése és kezelése,
  • Rendszeres kapcsolattartás partnerekkel, ügyfelekkel,
  • Egyéb általános adminisztratív és támogatási feladatok ellátása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 év irodai, adminisztrátori vagy project asszisztens/koordinátori munkatapasztalat
  • Gyakorlat prezentációk szerkesztésében
  • MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook) erős felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határidők betartása, aprólékosság
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Rugalmas, lelkes, ambiciózus, a minőség irányába elhivatott jelöltek jelentkezése

Előnyök

  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Felkészült, nagy szakmai tudású, fiatalos csapat
  • Részvétel izgalmas fejlesztésekben, projektekben
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkafeltételek
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest