Irodai asszisztens és recepciós (Törökbálint)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Irodai asszisztens és recepciós

Leírás

Háztartási gépek gyártásával és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó Gorenje Magyarország Kft. számára keresünk Irodai asszisztens, recepciós munkatársat törökbálinti központjába.

Feladatok

  • Recepciós feladatok ellátása, vendégek fogadása
  • A cég hivatalos levelezésének intézése
  • Bejövő és kimenő posta iktatása
  • Telefonhívások és e-mailek kezelése magyar és angol nyelven
  • Kapcsolattartás a Gorenje Cégcsoport központjával
  • Beléptető rendszer adataiból munkaidő leadása bérszámfejtésre, szabadságok kiírása
  • Az üzletmenethez szükséges eszközök beszerzése, az iroda üzemeltetésével kapcsolatos teendők elvégzése
  • Üzleti utazások, találkozók, szervezése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek, excel fkeres függvény és pivot használata (SAP ismeret előny)
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkahelyi környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Számos béren kívüli juttatás
  • Budapestről való kijutás közös cégautóval biztosított

Munkavégzés helye

  • Törökbálint
Törökbálint