Irodai asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az Emerson Magyarországon vidéken három gyárat és Budapesten másik három szervezetet működtet, jelenleg több mint 2 000 fővel.

Irodai asszisztens

Feladatok

  • Lefutott rendelések archiválása megadott sorrendben
  • Kimenő posta elkészítése és iktatása
  • Bejövő posta szortírozás és iktatása
  • Kérésre szkennelés, fénymásolás, CD nyomtatás
  • Egyéb ad hoc adminisztrációs, kisegítő feladatok
  • Prezentációk készítése
  • Központi telefonhívások, e-mailek kezelése
  • Tárgyaló bekészítése (víz, kávé, tea...)

Elvárások

  • Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS Office ismeretek
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Heti 20-40 óra diákmunka vállalása, órarendhez igazítva
  • Minimum fél évre történő vállalás

Amit kínálunk

  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Bruttó 1 350 Ft/óra díjazás

Munkavégzés helye

Budapest XIV.

Budapest