IT kereskedelmi asszisztens (Budapest)

IT kereskedelmi asszisztens 25 éve a piacon vezető pozíciót betöltő, folyamatosan fejlődő, informatikával és biztonságtechnikával foglalkozó vállalat vagyunk. Az egyéni erősségekre fókuszálunk. Nálunk lehetőséged van a szakmai és a személyes fejlődésre is!

Ha Te nyitott vagy a fejlődésre, tudsz önállóan dolgozni, igényes vagy a kezeid közül kiadott munkára, nálunk a helyed! Csapatunknak kellemes munkahelyet és munkakörnyezetet, valamint kiegyensúlyozott, stabil munkalehetőséget biztosítunk. Az itt dolgozókat megbecsüljük, a teljesítményeket elismerjük!

IT kereskedelmi asszisztens

Feladatok

  • Termékeink értékesítése a piacon és meglévő partnereinknek
  • Újpesti áruházunkban vevők kiszolgálása
  • Ügyfélközpontú szemlélettel segíteni az értékesítést
  • Új partnerekkel való kapcsolatfelvétel, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyféligények felmérése, megértése és kiszolgálása
  • Hosszú távú vevői kapcsolatok kialakítása, ápolása, vevői elégedettség biztosítása
  • Találkozók szervezése és lebonyolítása, termékmenedzserek segítése

Elvárások

  • Érettségi
  • Minimum 1 éves informatikai vagy biztonságtechnikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítési készség
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes, biztos jövedelem
  • Kedves kollégák, dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kiegészítő juttatások
  • Telefon
  • Cafeteria
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Megfelelő szerszámok, teszt készülékek biztosítása
  • Főállású, teljesen bejelentett munkavégzés
  • Előre jutási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben magadra ismertél a fentiekben, ne habozz!

Várjuk az önéletrajzodat a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.

Budapest