IT Üzleti Elemző (Keszthely)

Ügyfelünk a retail szektor egyik vezető szereplője a nyugat-magyarországi régióban. Budapesti irodájukba keressük az Üzleti Elemző kollégát, aki az IT Kompetencia Központhoz csatlakozna, ahol a rendszerbevezetésekben és egyedi fejlesztésekben játszana kulcsszerepet.

IT Üzleti Elemző

Feladatok

- A vállalat gazdasági, kereskedelmi, logisztikai területeit érintő komplex problémamegoldó feladatok elvégzésében a kollégák támogatása az alábbi feladatokban: probléma okainak feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása IT és üzleti szempontok figyelembevételével, megoldási folyamat követése, koordinációja, szakmai támogatása.
- Az IT Kompetencia Központ munkatársaként rendszerbevezetések, integrációs projektek támogatása.
- Fizikai rendszertervezés, fejlesztés támogatása elkészült logikai rendszerterv alapján.
- Teszt terv, tesztesetek kidolgozásának támogatása (Az integrációs projektek a vállalat központi JD Edwards vállalatirányítási rendszerét kötik össze üzleti folyamatok mentén egyéb, részfeladatokat megvalósító külső rendszerekkel.)
- IT fejlesztést igénylő üzleti igények felmérése, értelmezése és rögzítése, továbbá priorizálása együttműködésben a szakterület felelősével.
- Üzleti problémák fordítása IT nyelvezetre, követelményspecifikációk készítése.
- Megvalósítási lehetőségek feltérképezése az IT szakterületek és tanácsadók támogatásával.
- Kulcsfelhasználók képzése és oktatása.

Követelmények

- Felsőfokú végzettség vagy egyenértékű szakmai életút
- Szakmai tapasztalat folyamat- és rendszerintegrációs projektekben
- Informatikai ismeretek, folyamatábrák készítése
- Elemző képesség, analitikus gondolkodásmód
- Kiváló kommunikációs képesség, mind szóban, mind írásban
- Eredményorientáltság
- Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:
- Egyéb nagy vállalatirányítási rendszer pénzügyi, kereskedelmi moduljainak, folyamatainak ismerete
- JD Edwards vállalatirányítási rendszerben bevezetési vagy támogatási tapasztalat

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Igény esetén céges autó biztosítása
- Ötletekre nyitott vezetőség
- Kreatív munkavégzés
- Lapos szervezeti struktúra
- Hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Keszthely