Jármű és épülettakarító (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Épületüzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Jármű és épülettakarító

Elvárások:

  • Fizikai terhelhetőség, megbízhatóság,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • Önmagára és munkájára egyaránt igényesség

Előnyt jelent:

  • Regisztrált álláskeresők előnyben

Feladatok:

  • Villamosok takarítása,
  • Irodahelységek, öltözők és tisztálkodóhelységek takarítása.,
  • , Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, 6 óra, 06:00-12:20 óráig,

, Megbízóról:,

Több mint 30 éve foglalkozik Magyarországon professzionális tisztítás technológiával, a jármű tisztítási piac egyik legnagyobb szereplője.

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés!,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Vidéki bérlet 86%-os térítése.,
  • Bér: bruttó 146.600 Ft/hó

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest