Junior pénzügyi munkatárs (Budaörs)

A Produkteam Kft. immár több mint 20 éve foglalkozik a legalkalmasabb munkatársak felkutatásával különböző pozíciókra. Célunk, hogy a jelentkezőinknek a szakmai ismereteiknek, tapasztalatuknak és elvárásaiknak megfelelő lehetőségeket tudjunk kínálni.

Alábbi hirdetésünkkel

Junior pénzügyi munkatársat

keresünk

Budaörsre műanyag termékeket gyártó multinacionális partnerünk számára!

A munka kiváló tapasztalatszerzési lehetőség pályakezdők számára is!

Feladatok:

  • pénzügyi kontroller munkájának támogatása;
  • szállítói számlák könyvelése (USA-beli).

Elvárások:

  • pénzügyi vagy számviteli szakképesítés vagy folyamatban lévő tanulmányok vagy komoly érdeklődés a könyvelés iránt;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word);
  • erős angol írásban és szóban (az amerikai anyacéggel kell tartani a kapcsolatot napi szinten);
  • jó kommunikációs készség;
  • monotonitástűrés (napi 80-100 számla átlagosan);
  • pontos munkavégzés.

Előny:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség;
  • 1-2 év tapasztalat;
  • AP, SSC tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, családias kontrolling csapat, remek munkahelyi légkör;
  • kiváló lehetőség a teljes körű könyvelés betanulására (ez idővel elvárás is).

Munkavégzés helye:

Budaörs, Gyár utca 2. BITEP (Kelenföldről 30 perc busszal)

Munkavégzés ideje:

hosszú távon, napi 8,5 óra rugalmasan (fél óra ebédszünettel).

Munkaába állás:

amilyen gyorsan lehetséges

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzed, azonosulni tudsz a munkakörrel, jelentkezz honlapunkon, az űrlapra töltsd fel önéletrajzodat.

Budaörs