Karbantartási vezető (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Karbantartási vezető

Feladatok

  • A megelőző karbantartási csapat irányítása és szakmai támogatása;
  • Gyártógépek és berendezések rendelkezésre állásnak a növelése;
  • Feladatok kiosztása, felügyelte;
  • A termelésben található termelőgépek üzembiztonságának szavatolása;
  • A megelőző karbantartási előírások szakmai felügyelete, fejlesztése;
  • Éves költségkeret tervezése;
  • Folyamatos együttműködés a Mérnökség és a Létesítményüzemeltetés osztályokkal;
  • Együttműködés új beruházások, fejlesztések kivitelezésében;
  • Karbantartó csapat teljesítményének értékelése;
  • Riportok készítése.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • 5-10 év releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Változatos munka, szakmai kihívás és fejlődés
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Cafeteria

Előnyök

  • Vezetői pozícióban eltöltött min. 5 éves tapasztalat
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Vezérléstechnikai ismeretek (PLC programozás és hardware, ipari hálózatok)
  • Tervezési tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-59-69, +36 34/480-380}

Tatabánya