Karbantartó mérnök (Szombathely)

Karbantartó mérnök

Leírás

Gyártó partnercégünk számára keresünk új munkatársat

Feladatok

  • Megelőző karbantartási ütemtervek és eljárások kidolgozása és végrehajtása a berendezések megbízhatóságának maximalizálása és a nem tervezett állásidő minimalizálása érdekében
  • A mechanikus, elektromos és hidraulikus rendszerek javítása és hibaelhárítása a meghibásodások és üzemzavarok azonnali megoldása érdekében
  • A karbantartási tevékenységek pontos dokumentációjának vezetése, beleértve a munkamegrendeléseket, javítási naplókat és a berendezések előzményeinek nyilvántartását
  • A berendezések meghibásodásának kiváltó okainak elemzése és korrekciós intézkedések végrehajtása a megismétlődés megelőzése érdekében
  • Koordinálja a külső szolgáltatókkal és vállalkozókkal a speciális javítási vagy karbantartási feladatokat
  • A karbantartási tevékenységek során biztosítja a biztonsági előírások és szabványok betartását, beleértve a lockout/tagout eljárásokat és az egyéni védőfelszerelések használatát
  • A fiatalabb karbantartók képzése és mentorálása az üzem karbantartásával kapcsolatos készségek és ismeretek bővítése érdekében
  • Felügyeli a vállalkozókat, valamint a mérnöki és műszaki személyzetet
  • Karbantartási eljárások létrehozása
  • A készletek és berendezések készleteinek kezelése

Elvárások
  • Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy kapcsolódó területen szerzett diploma
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős műszaki ismeretek a mechanikai, elektromos és hidraulikus rendszerek terén
  • Jártasság a hibaelhárításhoz és javításhoz szükséges különböző eszközök és berendezések használatában
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség az összetett berendezésekkel kapcsolatos problémák azonosításához és megoldásához
  • A megelőző karbantartás elveinek és gyakorlatának ismerete
  • Képes műszaki kézikönyvek, vázlatok és tervrajzok olvasására és értelmezésére
  • Erős figyelem a részletekre és a precíz munkavégzés képessége
  • A biztonsági előírások és protokollok ismerete

Előny:
  • SAP ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Bónuszok
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Szolgáltatói kedvezményprogram
  • Munkavállalói támogató program (ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadás)
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség (edzőterem, uszoda)

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely