Kereskedelmi asszisztens (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A GlaxoSmithKline Consumer Healthcare  a vény nélkül kapható gyógyszerek és egészségápolási termékek egyik meghatározó vállalata. Vezető szerepet tölt be a szájápolás, fájdalomcsillapítás, meghűléses betegségek kezelésében a NeoCitran, Voltaren, Fenistil, Otrivin, Sensodyne, Parodontax, Corega, Corsodyl, Aquafresh, Panadol, Cetebe és más márkákkal.

Kereskedelmi asszisztens

Feladatok

  • Piac- és konkurenciaelemzés
  • Heti/havi riportok elkészítése
  • Adminisztáció: számlák, jóváírások, szerződések kezelése
  • Listázások támogatása
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Kereskedelmi projektekben való részvétel

Elvárások

  • Aktív hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben
  • Kereskedelmi érdeklődés
  • Magabiztos angolnyelv-tudás szóban és írásban,
  • Biztos számítógépes ismeretek, elsősorban Word, Excel, PowerPoint

Munkaidő:

  • H-P között heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/ óra diákbér
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Kitűnő szakmai fejlődés és karrierlehetőség
  • Kreatív munkalehetőség
  • Összetartó és lendületes csapat
  • Modern munkahelyi környezet
  • Gyakornoki juttatás
  • Szakmai gyakorlatként visszaigazolás a felsőoktatási intézmény felé

Munkavégzés helye

Budapest XII.

Budapest