Könyvelési csoportvezető (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális partnerünkhöz keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Könyvelési csoportvezető

Feladatok

  • 4-5 fős számviteli csoport irányítása (könyvelés, adózás)
  • Csapat szakmai támogatása, fejlesztése, motiválása;
  • Folyamatok fejlesztése, automatizálása, harmonizálása;
  • Migrációs projektek menedzselése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a corportate-el;
  • Felmerülő problémák megoldása, javító intézkedések bevezetése;
  • Zárások menedzselése;
  • Riportálás a Pénzügyi igazgatónak.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi / számviteli végzettség
  • Legalább 5-10 év Könyvelői tapasztalat
  • Magabiztos számviteli ismeretek
  • Tárgylási szintű angol nyelvtudás
  • Vezetői készség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Humánus szervezet
  • Work-Life balance
  • Erős szakmai csapat
  • Multinacionális, stabil vállalat
  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Motiváló juttatási csomag

Előnyök

  • IFRS ismeret
  • ACCA képesítés

Munkavégzés helye

  • Komárom

Jelentkezek az állásra a [email protected] email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-52-58 Falucskai Ágnes

Tatabánya