Labor Save gépkezelő és targoncavezető (Tiszaújváros)

Labor Save gépkezelő és targoncavezető

Leírás

Tiszaújvárosi partnerünkhöz Labor Save gépkezelő és targoncavezető pozícióba keresünk kollégákat targoncavezetői engedéllyel, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok
Biztosítani és előkészíteni a napi üzemvitelhez szükséges alapanyagokat, segédanyagokat, csomagolóanyagokat. Megfelelő szinten tartani az üzemcsarnok és tárolóterületek rendjét és a készletek mennyiségét

  • Labor Save zsákbontó berendezés előírás szerinti üzemeltetése (G2-es modell)
  • Az üzemvitelhez kapcsolódó anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Tárolóterületek rendjének kialakítása és megtartása
  • Vevőktől visszaszállított használt csomagolóanyagok kiválogatása
  • Késztermék rakományok védőfóliázása
  • Raklapos vagy konténeres anyagok /alapanyagok/adalékanyagok és segédanyagok / érkezéséhez, fogadásához, előkészítéséhez kapcsolódó anyagmozgatási feladatok ellátása
  • A rábízott targonca állagmegóvása, tisztántartása,
  • A munkakörében előírt karbantartási, javítási feladatok elvégzése
  • A targonca gépkönyvének rendszeres vezetése
  • Részvétel az időszakos továbbképzéseken
  • FASI – TECH rendszer és csomagolási utasítás ismerete és alkalmazása (56-os pozíció), raklapok beillesztése a rendszerbe

Elvárások
  • Műszaki végzettség (műszaki OKJ, műszaki szakmunkás vagy műszaki szakközépiskolai végzettség)
  • Vezetőüléses targoncavezetői tapasztalat + érvényes jogosítvány
  • Termelő/Gyártó üzemi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Cafeteria
  • MKB önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Prémium
  • 13. havi fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Élet, -és balesetbiztosítás
  • Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
  • Hosszútávú álláslehetőség

Egyéb információk

+36 20 434 7098

Telefon

Munkavégzés helye

Tiszaújváros