Logisztikai csoportvezető (Veszprém megye) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk bővülő autóipari gyártó vállalat.

Egyik gyáregységük részére keresünk vezető kollégát az alábbi pozícióba:

Logisztikai csoportvezető (Veszprém megye)

Feladatok

  • Egy gyáregység logisztikai területének irányítása, beleértve a raktárat, az alapanyag beszerzést, valamint a termeléstervezési területet;
  • Logisztikai folyamatok folyamatos fejlesztése;
  • Autógyárakkal gyárakkal kapcsolattartás, logisztikát érintő ügyekben;
  • A folyamatos anyagellátás biztosítása a termelés igényeinek megfelelően;
  • A területen dolgozó kollégák összefogása, motiválása és fejlesztése;
  • A terület költségeinek tervezése, hatékonysági projektek indítása, levezetése;
  • Riportolás a Supply Chain Director részére.

Elvárások

  • Felsőfokú releváns végzettség: főiskola vagy egyetem;
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás;
  • Gyártó vállalatnál szerzett logisztikai vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Vezetői bérezés;
  • Előrelépési és fejlődési lehetőség (ezeket szóban egyeztetjük majd);
  • Vállalati gépjármű magánhasználatra;
  • Egyéb juttatások (cafeteria, bónusz);
  • Letelepedés estén albérleti támogatás lehetősége.

Munkavégzés helye

  • Veszprém, Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém