Manuális tesztelő pénzügyi ismerettel (e-i71) (Budapest)

(E-I71)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk egy nemzetközi szolgáltatóközpont...

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MANUÁLIS TESZTELŐ PÉNZÜGYI ISMERETTEL (E-I71)

Feladatok:

  • Banki szoftver funkcionalitását vizsgáló manuális tesztelés
  • Szoftvertesztek megtervezése, elkészítése az ügyfél követelmények alapján
  • Teszteredmények analizálása, felmerülő hibák javítása, vagy jelentése az illetékes megoldó csoport felé
  • Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal
  • Hibák megoldási folyamatának nyomon követése, ellenőrzése
  • Tesztfolyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • Középszintű német nyelvtudás
  • Pénzügyi ismeretek (releváns szakmai tapasztalat, vagy tanulmány)
  • Informatikai végzettség vagy tapasztalat
  • Csapatjátékos attitűd, pozitív személyiség

Előnyt jelent:

  • Tesztelési tapasztalat
  • ISTQB vizsga
  • SQL ismeretek

Kezdés: azonnal

Fizetés: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával !

Budapest