Mechanikus Karbantartó (Szombathely)

Mechanikus Karbantartó

Leírás

SZOMBATHELYI partnercégünk részére MECHANIKUS KARBANTARTÓ munkatársakat keresünk FOLYAMATOS 4 MŰSZAKOS munkarendbe!

Feladatok

  • gépjavítás, gépkarbantartási munkák végzése
  • esetleges gépi meghibásodások gyors, szakszerű javítása
  • cserealkatrészek javítása, felújítása
  • műszaknapló pontos vezetése, meghibásodások dokumentálása
  • aktív részvétel a rendkívüli esetek megoldásában és a problémák elhárításában

Elvárások

  • géplakatos/karbantartó lakatos végzettség
  • minimum 2 év tapasztalat gyártókörnyezetben
  • "hosszútávú megelőzés és rendszeres karbantartás" szemlélet
  • hidraulikai és pneumatikai ismeretek
  • sikeres tesztírás

Előny:

  • hegesztés

Amit kínálunk

  • kiemelt órabér
  • cafeteria
  • átlagon felüli műszakpótlék: 40%
  • havi bónusz: br. 80.000.-Ft/hó
  • munkábajárási támogatás: 30 Ft/km vagy 86% bérlettámogatás!
  • hosszú távú munkalehetőség
  • családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely