Minőségügyi rendszermérnök (Kecskemét)

Minőségügyi rendszermérnök

Leírás

Kecskeméti gyártó partnerünk megbízásából Minőségügyi rendszermérnök pozícióba munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Részvétel az integrált irányítási rendszer működtetésében és fejlesztésében
  • Belső auditokon való részvétel
  • Minőségügyi oktatások megtartása
  • Szabványügyi ügyintézés, szabvány változások követése
  • Fejlesztési mintagyártás biztosítása minőségügyi szempontból
  • Minőségügyi reklamációk kezelése
  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségügyi szakmérnök diploma előnyt jelent)
  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Auditálásban szerzett tapasztalat (belső auditor végzettség előnyt jelent)
  • Rendszerszemlélet és problémamegoldó képesség
  • MS Office magabiztos használata

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos munkakör
  • Modern és barátságos munkahelyi légkör
  • Támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben
  • Céges rendezvények
  • Korrekt bérezés, cafeteria juttatás
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét