Munkaügyi és tb ügyintéző (Gyula)

A gyulai székhelyű FUTIZO Kft. több tevékenységi kört végző és több évtizede stabilan működő középvállalkozás.

Bővülő csapatunkba hosszútávra keresünk MUNKAÜGYI ÉS TB ÜGYINTÉZŐ kollégát teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaviszony létesítésével, azonnali kezdési lehetőséggel.

Feladatok:

  • teljeskörű bérszámfejtési, és munkaügyi feladatok ellátása;
  • tb ügyintézés (táppénz, csed/gyed, baleseti tp), havi adatszolgáltatás elkészítése;
  • munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos feladatok elvégzése, dokumentumok elkészítése;
  • nyilvántartások naprakész vezetése, adminisztratív feladatok ellátása;
  • bevallás elkészítése;
  • hatóságokkal való kapcsolattartás;
  • adatszolgáltatások, statisztikák készítése (pl. NAV, KSH, Kormányhivatal stb.);
  • munkatársak kapcsán felmerülő képzési igények felmérése, oktatásszervezés;
  • munkaruházattal kapcsolatos adminisztráció.

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú (tb/bér/személyügyi ügyintéző) végzettség VAGY felsőfokú szakirányú végzettség
  • naprakész szakmai ismeretek: munkajog, tb ismeretek
  • pontosság, önálló munkavégzés

Előny:

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 év tapasztalat;
  • AETR ismeretek/utazó munkavállalók foglalkoztatásával kapcsolatos ismeret;
  • társadalombiztosítás kifizetőhelyi feladatokban szerzett tapasztalat;
  • azonnali kezdés lehetősége.

Munkavégzés helye: 5700 Gyula, Siórét tanya 40/C

Díjazás: megegyezés szerint

Az önéletrajzokat a munkakezdés várható időpontját és a bérigényt megjelölve várjuk, vagy személyesen is leadható irodánkban: FUTIZO Kft. 5700 Gyula, Siórét tanya 40/C.

Bővebb információ a +36 70 450 5437 mobilszámon kérhető.

Gyula