Műszaki beszerző (Győr)

(Győr, Szombathely, Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat részére keresünk tapasztalt leendő kollégát, a következő pozícióba:

Műszaki beszerző

Feladatok

  • Szoros együttműködés a termékfejlesztéssel;
  • Beszállítók kiválasztása;
  • Ártárgyalások lebonyolítása;
  • Szerződések előkészítése;
  • Szerződéskötések;
  • Költségcsökkentési projektlehetőségek felkutatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 5 év autóipari gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és német nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • MS office felhasználó szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye

  • Győr, Szombathely, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol vagy német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/791-5969

Győr