Művezető (Budaörs)

Magasépítési technikummal rendelkezel? Irányítottál már több fős csapatot?

Akkor te vagy az akit keresünk!

Magyar tulajdonú haza építőiparban meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk Művezető pozícióba munkatársakat.

Művezető

Feladatok

- fel- és levonulás megtervezése, lebonyolítása;
- az építkezések napi munkafolyamatainak irányítása;
- fizikai dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése;
- anyagmozgások rögzítése a raktár programunkban;
- mérőeszközök szakszerű átvétele, használata, tárolása;
- az optimális eszköz- és gépkihasználás biztosítása;
- naprakész adminisztráció vezetése;
- folyamatos minőség-ellenőrzés az építkezésen

Követelmények

- magasépítő technikumi végzettséged;
- legalább 3-5 éves tapasztalatod a magasépítésben, generálkivitelezésben;
- legalább 2 éves tapasztalatod a fizikai dolgozók irányításában;
- jellemző rád az önállóság;
- problémamegoldó, rugalmas, terhelhető személyiséged;
- jó szervezőkészséged;
- saját autód és hozzá jogosítványod

Amit kínálunk

határozatlan idejű szerződést;
változatos, nagy volumenű projekteket;
versenyképes fizetést, projekt prémiumot;
saját autó használatának a költségtérítését;
egészségbiztosítási csomagot;
sok munkát, de mindezt egy jó csapattal, jó hangulatban;
és egy biztos, stabil munkahelyet ajánlunk.

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs