Művezető (Bácsbokod)

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!

Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed! Csatlakozz a Sole-Mizo Zrt. csapatához.

A munkakör célja: A bácsbokodi üzem feldolgozó tevékenységének koordinálása a termelésvezető közvetlen
irányítása mellett.

Munkavégzés helye: Bácsbokod

Művezető

Feladataid lesznek:

  • Az üzem minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági követelményeinek, tűzrendészeti,
    üzembiztonsági, munkafegyelmi, munkavédelmi előírásainak és a gyártási utasításoknak a
    betartatása és betartása.
  • Az üzem feldolgozó és csomagoló vonalainak irányítása, valamint az alapanyagok mennyiségi és minőségi átvételének felügyelete.
  • A termelési tervekben megadott termékek meghatározott recepttúrák szerinti, megfelelő mennyiségben és
    minőségben, határidőre való legyártatása, a gyártási veszteség és
    egyéb selejtek normán belüli tartásával.
  • A dolgozók munkaügyi adminisztrációjának pontos és naprakész biztosítása.

Téged keresünk, ha:

  • Legalább középfokú élelmiszeripari végzettséggel rendelkezel (élelmiszermérnök vagy hasonló felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent számodra)
  • Rátermett vagy, megbízható és önálló
  • Alkalmasnak tartod magad vezetői feladatok ellátására
  • 1-2 éves hasonló munkakörben, termelési területen szerzett élelmiszeripari szakmai és vezetői tapasztalatod van
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet
  • Magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság

Sole-Mizo Zrt.  Magyarország egyik piacvezető tejipari vállalata. 1000 munkatársunk büszke arra, hogy olyan élelmiszerek megalkotásának lehet részese, amivel számtalan fogyasztónk számára biztosít egészséges, tápláló és finom ételeket, illetve italokat.
Sole-Mizo Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Bácsbokod