Nyomdaipari vevőszolgálati munkatárs (Budapest)

Kispesti telephelyű mérnökiroda új kollégát keres a következő pozícióba:

Nyomdaipari vevőszolgálati munkatárs

Korszerű, oldószermentes, UV fényre térhálósodó nyomdafesték-kereskedelem területére

Feladatok

  • Kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal a megrendelések, határidők, szállítások és észrevételek kezelése tekintetében.
  • Festékkeverést és árukiadást végző munkatársak napi munkájának koordinálása vezetői irányítás alapján. Az elvégzett munka ügyviteli programban való rögzítése.
  • Vevői, beszerzési és gyártási folyamatok nyomonkövetése és rögzítése integrált vállallatirányítási rendszerben (megrendelés készítése, áru bevételezése, számlázás, stb)

Alkalmazási feltételek:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú szakirányú végzettség előny - pl. könnyűipar, kereskedelem területén)
  • Aktív / kompetens angol nyelvtudás (ezen felül német nyelv ismerete előny)
  • Vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság
  • Komplex feladat-megoldó készség
  • Csapatban való működés
  • Jó kommunikációs készség
  • Festékgyártásban és/vagy nyomdaiparban szerzett tapasztalat előny
  • B kategóriás jogosítvány

A cég ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Korszerű munkahelyi körülmények és technikai feltételek
  • Szakmailag felkészült, együttműködő csapat
  • Igényes, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Nemzetközi munkamegosztásban való közvetlen részvétel

Kérjük jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk vagy a 1 348 6001 fax számra.

Budapest