Operations Administrator (Páty)

A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

A pátyi gyáregységünk csapatába keresünk

Operations Administrator

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Általános adminisztratív teendők ellátása a termelési vezetők irányításának és utasításának megfelelően
  • Közreműködik a HR és bérszámfejtési folyamatokban (pl. túlóra nyilvántartás, szabadság nyilvántartás, munkaidő nyilvántartás, betegségek nyilvántartása, munkába járás támogatásának elszámolása, stb.)
  • Az időnyilvántartó rendszer adatainak karbantarása (pl. belépés/kilépés időadatok ellenőrzése)
  • Közreműködik a belső HR folyamatok megvalósulásában (pl. beléptetés/kiléptetés, munkáltatói eljárásokkal kapcsolatos adminisztráció)
  • Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal, problémák kezelése.
  • Napi, heti, havi jelentés a HR és a termelési vezetők felé

Olyan kollegát keresünk, aki

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Precíz

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeret (különösen Excel)

Előnyként értékeljük:

NexonTime ismerete és munkaügyi tapasztalat előnyt jelent

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Munkavégzés helye:

Páty, Magyarország

A Flex nem fogad el kéretlen önéletrajzokat fejvadászoktól, munkaerő-közvetítő cégektől, vagy díj alapú toborzási szolgáltatásokat.

A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket képesítés, képesség, valamint szakmai tudás alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más jog által védett állapot alapján.

Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük, hogy az accesibility@flextronics.com e-mail címen tudassa velünk, ha bármilyen speciális körülményre van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban. A megadott e-mail címen csak ésszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor. A Flex felveszi Önnel a kapcsolatot, ha a szakmai háttere és képzettsége megfelel a megpályázott pozícióhoz szükséges elvárásoknak. Köszönjük, hogy a Flexet választotta.

Páty